fotografia abstrakcyjna

fotografia abstrakcyjna Jest emocjonalna miejscem, miejscem refleksji i zrozumienia. Może to mówimy, że dotyka naszą „duszę”.

Aby praca stała się sztuką, nie powinno być komunikatem, uczucie, powodem artysta podjął pracę, ponieważ on lub ona chciała coś powiedzieć, nawet jeśli, jak interpretować oświadczenie jest inna niż to, co oznaczało, że artystą.

Tak, że może być również ocena fotografią co do jego zasług artystycznych czy nie. Teraz główny zarzut do tego, czy fotografia jest sztuką czasami jest to, że fotografia jest często realistyczne przedstawienie chwilę wzięte z maszyną, a niektórzy twierdzą, że „każdy może zrobić zdjęcie.” To oznacza, że ??te same umiejętności mechaniczne może potrwać do namalowania obrazu rzeźbić rzeźba nie jest niezbędny dla sztuki fotograficznej.

fotografia abstrakcyjna

To prawda, że ??mechaniczne umiejętności, że facet w Wal-Mart może trzeba robić zdjęcia dziecka może być taka sama jak wielkim artystą fotograficznych mogą potrzebować. Ale sprzeciw nie pomieścić ponieważ ten sam ludzki język jest używany do tworzenia wielkiej poezji, jak trzeba krzyczeć przekleństwa na meczu baseballowym. Więc nie jest to umiejętność, która sprawia, że ??art.

Dobry dowody pochodzą z kredytu niektórzy wielcy eksperci sztuki dały wystaw fotograficznych w znakomitych muzeów na świecie. Sam fakt, że fotografia jest uważany sztuki przez tych, którzy wiedzą, może być wystarczającym dowodem. Zatem należy stwierdzić, że skoro argumenty przeciwko wartości artystycznej fotografii są słabe, a ludzie, którzy wiedzą, że fotografia jest sztuką, to jesteśmy bezpieczni możliwość oglądania w tym co robimy zbyt artystycznie. A to otwiera tę stronę swojej duszy, aby wyrazić siebie za pośrednictwem Ci najbardziej Love – fotografii.

Patrząc w fotografii cyfrowej, kiedykolwiek chcesz, aby rozpocząć naukę Fotografia cyfrowa? Uzyskaj cennych wskazówek na temat jak zrobić zdjęcia cyfrowe z tym darmowy raport

– autor artykułu