fotografia architektury

fotografia architektury

Dowiedz się fotografii cyfrowej – sztuka fotografii

Spór o to, czy fotografia to sztuka to taka, która została szaleje w świecie sztuki przez długi czas i nie jest prawdopodobne, aby całkowicie rozwiązać go tutaj. Ale może to być ważna decyzja trzeba zrobić, jeśli rozważa karierę w fotografii z celem wytworzenia dzieła jakości sztuki.ładowarka milicz Jeśli tak jest, gdzie jesteś, idea, że ??ktoś może powiedzieć: „To nie jest sztuka, po prostu zrobił zdjęcie” jest dość niepokojące. Dlatego warto przyjrzeć się kwestii z różnych perspektyw, zanim odbierzemy po której stronie ważą dalej.

Oczywiście sztuka jest subiektywna sprawa. Wiele osób będzie patrzeć na Jackson Pollock „rozpryski” grafiki i ustalić z całą pewnością, że sztuka współczesna nie jest sztuką, ponieważ „nie wygląda na nic.” A jeśli spędzać czas we współczesnym świecie sztuki, to na pewno coś zobaczyć w pewnym momencie po drodze zajmujący miejsca w zacnej muzeum sztuki, że do ciebie, nigdy nie mogłaby zostać uznana sztuki.

Więc jest to tylko kwestia opinii? Do pewnego stopnia tak. Ale istnieje świat sztuki i przemysłu za to, że zależy od istnienia pewnych standardów, na których sztuka jest oceniana. Jeden taki standard jest intencją artysty. Jeśli produkujesz fotografię lub dzieła sztuki pochodzące z fotografii, która ma być postrzegane jako sztuka, a widz jest zobowiązany spróbować zobaczyć zasługę artystyczną w nim. Czy widz widzi tę zasługę, czy nie może zależeć od umiejętności widza, jak dobry jesteś na uzyskanie wiadomości artystyczną poprzek lub wiele innych czynników.

Ale po prostu chcą coś się sztuka nie sprawiają, że robi to sztuka? Jako laik w świecie sztuki, czasami iść z „sztuki nie wiem, ale wiem, co mi się podoba” system oceny kawałki widzę. Sztuka, mimo wszystko, ma tendencję do dotykają nas w innym miejscu, które jest ponad i poza obrazem.

– autor artykułu