fotografia artystyczna

fotografia artystyczna

Przynieś książkę, ponieważ można być na planie, nie mając nic do roboty przez kilka godzin. Ale gdy pojawi się prośba o coś zrobić to od razu.

Traktować obsada z uprzejmości i szacunku.

Żywność jest, ale znać swoje miejsce w hierarchii.

Nigdy nie rozmawiać z gwiazdami! Jeśli mówią wam pierwsze grzywny następnie odpowiedzieć, ale i oni są tam, aby wykonać zadanie pracy, nie jesteś poświęca się być fanem.http://www.zadluzenia.com/artykul/509,wszystko-o-profi-credit/

fotografia artystyczna

Jeśli źle się zachowywać początek można narazić swoje szanse na zadawane tyłu lub nawet wysyłane z zestawem tam i wtedy.

Miej oczy i uszy szeroko otwarte

To oczywiście odnosi się do korzystania z porad bardziej doświadczonych statystów na planie, ale odnosi się także do uzyskania pracy. Filmy i programy telewizyjne są filmowane na terenie całego kraju i za każdym razem na zewnątrz scena jest wymagana wówczas miejscowi dostać pracę jako działanie dodatków. Zadania te są ogłaszane w prasie lokalnej i choć są one zazwyczaj w dolnej części płatnej skali, mogą być stopy w drzwiach lub po prostu dobre doświadczenie.

fotografia artystyczna

Pobierz Screen Actors Guild kartę

Dodatki można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy mają kartę Screen Actors Guild (SAG) i te, które tego nie robią. Screen Actors Guild została powołana w latach 30., aby poprawić warunki pracy aktorów. Jeśli masz kartę SAG można zarabiać więcej i mam nadzieję, że twoja kariera rozwija. Każdy stanowiąc dodatkowe starty bez karty, a następnie, jak robią się coraz bardziej działać swoje szanse na uzyskanie jeden poprawi się, nie było mowy o systemie punktowym niedawno, ale agent będzie w stanie pomóc z porady. Podstawową zasadą jest więcej pracy , masz więcej pieniędzy można zarabiać. Łatwo!

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł pomógł. Działając jako dodatkowy może być zabawne, to prawdopodobnie nie sprawi, że bogaty i sławny, ale można zrobić kilka dobrych przyjaciół i mają znakomite historie diner party!

Powodzenia

Kliknij tutaj, aby poprawić swoją działający dziś, zwiększyć swoje szanse na przesłuchanie w tej chwili. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie można uzyskać połączenia? Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać tajemnic poufnych wywołań zwrotnych dla każdej roli. Czy Craig jest webmasterem w improveyouracting.com/~~pobj

– autor artykułu