fotografia artystyczna

fotografia artystyczna

Przynieś książkę, ponieważ można być na planie, nie mając nic do roboty przez kilka godzin. Ale gdy pojawi się prośba o coś zrobić to od razu.

Traktować obsada z uprzejmości i szacunku.

Żywność jest, ale znać swoje miejsce w hierarchii.

Nigdy nie rozmawiać z gwiazdami! Jeśli mówią wam pierwsze grzywny następnie odpowiedzieć, ale i oni są tam, aby wykonać zadanie pracy, nie jesteś poświęca się być fanem.

fotografia artystyczna

Jeśli źle się zachowywać początek można narazić swoje szanse na zadawane tyłu lub nawet wysyłane z zestawem tam i wtedy.

Miej oczy i uszy szeroko otwarte

To oczywiście odnosi się do korzystania z porad bardziej doświadczonych statystów na planie, ale odnosi się także do uzyskania pracy. Filmy i programy telewizyjne są filmowane na terenie całego kraju i za każdym razem na zewnątrz scena jest wymagana wówczas miejscowi dostać pracę jako działanie dodatków. Zadania te są ogłaszane w prasie lokalnej i choć są one zazwyczaj w dolnej części płatnej skali, mogą być stopy w drzwiach lub po prostu dobre doświadczenie.

fotografia artystyczna

Pobierz Screen Actors Guild kartę

Dodatki można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy mają kartę Screen Actors Guild (SAG) i te, które tego nie robią. Screen Actors Guild została powołana w latach 30., aby poprawić warunki pracy aktorów. Jeśli masz kartę SAG można zarabiać więcej i mam nadzieję, że twoja kariera rozwija. Każdy stanowiąc dodatkowe starty bez karty, a następnie, jak robią się coraz bardziej działać swoje szanse na uzyskanie jeden poprawi się, nie było mowy o systemie punktowym niedawno, ale agent będzie w stanie pomóc z porady. Podstawową zasadą jest więcej pracy klin na halluksy, masz więcej pieniędzy można zarabiać. Łatwo!

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł pomógł. Działając jako dodatkowy może być zabawne, to prawdopodobnie nie sprawi, że bogaty i sławny, ale można zrobić kilka dobrych przyjaciół i mają znakomite historie diner party!

Powodzenia

Kliknij tutaj, aby poprawić swoją działający dziś, zwiększyć swoje szanse na przesłuchanie w tej chwili. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie można uzyskać połączenia? Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać tajemnic poufnych wywołań zwrotnych dla każdej roli. Czy Craig jest webmasterem w improveyouracting.com/~~pobj

– autor artykułu