jaka jest najskuteczniejsza reklama

jaka jest najskuteczniejsza reklama

7 sposobów model może Turn sesji zdjęciowej w koszmar – proste zasady dla udanego Strzał Fotek

Od czasu do czasu spotykam modele z niedbalstwa i zaniedbania zdołają włączyć prospektywne sesję zdjęciową w koszmar. Proste sytuacje, które mogły być łatwo uniknąć okazać się sedno dla nieudanej sesji. Istnieje niepisane zasady, które są oczywiste dla niektórych, ale nie dla innych podczas fotografowania sesji.na stronie więcej informacji To najwyższy czas, że te zasady są wprowadzane w formie pisemnej i rygorystycznie przestrzegane.

Dzielę te zasady z obu modeli i fotografów w umyśle.

Nigdy nie próbować zmieścić się w ubrania mniejsze niż rozmiar

Jeżeli model jest rozmiar 12 nie ma sensu nosić rozmiar 10 lub 8 sukienki. Byłoby to tylko pogorszy sprawę. Dressing odpowiednią odzież według własnego rysunku jest bardzo istotne. Dziewczyna z dużym biustem powinny upewnić się, że jej koszula przyciski ładnie i bielizna pasuje prawidłowo. Jeżeli model ma grubsze nogi skierować jej iść na dłuższe sukienki lub spodnie.

Z drugiej strony, jeśli dany model nie ustąpi nosić pewne rozmiary i style można rozważyć inne środki. Jeśli fotografowanie jest planowane z dużym wyprzedzeniem, można łatwo zapisać w lokalnej siłowni, a następnie program przeznaczony do swoich potrzeb. Nic nie jest niemożliwe rachunkowość finansowa, jeśli model jest zaangażowana i chętna, aby to zrobić.

Nie pić i Smoke

Każdy odpowiedzialny model powinien unikać picia lub palenia mocno w nocy sesji zdjęciowej. Byłoby trudno model do naśladowania swoich kierunkach i skoncentrować się na pracy. W skrócie, model nie dadzą jej najlepszym i nieskuteczna.

Istotne jest, że model jest w stanie trzeźwym robiąc sesję.

Nie jeść Przed sesji zdjęciowej

Przekąsce jest w porządku; Przeciwnie jedzenia trzydaniowy posiłek uczyniłoby model wygląda senny i zmęczony. Należy unikać ciężkich posiłków przed sesji zdjęciowej.

– autor artykułu