fotografia ekspozycja

fotografia ekspozycja

Przesłuchania Dla Musicale – The Cattle Call

Każdego roku tysiące aktorów śpiewaków i tancerzy opuszczenia uczelni chce pracować w musicalach. Nowe pokazy są zapisywane i istniejące musicale są często przekształcona. Ale jeśli nie masz agenta, jak można usłyszeć – w jaki sposób można przesłuchać?

Każdego roku, spółki produkcyjne uruchomienie otwartych połączeń. Są one szczególnie przydatne, jeśli serial jest nowa lub w niezwykły gatunek (grunge / folk / rockowego lub chöömej), jeżeli istnieje poważne brak podmiotów z odpowiednimi wymaganiami Odlewy (odlewanie etniczne lub lina juggling), lub jeśli odlewania dyrektorzy po prostu chcesz wiedzieć, co tam jest w tej chwili. Otwarte połączenia są zazwyczaj ogłaszane w prasie teatralnej (Etap gazeta w Wielkiej Brytanii jest przykładem). Otwarta rozmowa może być dość demoralizujące procesu (nie za nic, są one nazywane „rozmowy bydło”), więc ten artykuł pomoże Ci przygotować się do nich.

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po przyjeździe jest długa kolejka. W zależności od tego, jak popularne show jest kolejka może być trzy razy okrągłe bloku lub tylko niewielki tłum. Bądź przygotowany, aby stanąć w kolejce przez kilka godzin. Nawet 15 lat temu zawodowi przyjaciół wokalista kopalni czekaliśmy przez 7 godzin na przesłuchaniach dla mniszek w The Sound of Music.

Co należy zabrać ze sobą? Twoje CV lub CV i fotografia są niezbędne. Jeśli zdjęcie nie jest podłączony, upewnij się, że zarówno CV i zdjęcie swoje nazwisko i dane kontaktowe dalej. Fotografie i szczegóły CV często zostają rozdzielone, a to byłoby straszne, jeśli panel przypomniał swoją twarz, ale potem nie mógł znaleźć swoje dane kontaktowe na zdjęcie. Butelka wody ma zasadnicze znaczenie, a każda książka lub odtwarzacz mp3 jest przydatna umilić godziny.

Dasz swoje nazwisko do kierownika Przesłuchania zapoczątkować lub etap drzwi i zaczyna przesłuchanie.

– autor artykułu