fotografia jaka szkola

fotografia jaka szkola

Działając Dodatki – 5 Racjonalnie przydatnych wskazówek

Mamy nadzieję, że wszyscy kochamy się sławny i bogaty, większość z nas byłby zadowolony z jednym z nich, ale działające dodatki zazwyczaj kończy się żadna! Mimo, że może to być zabawa, a także stopy w drzwiach filmowego i telewizyjnego świata. Oto kilka wskazówek, które mogą okazać się przydatne.http://harmoniasmakow.pl/warzywa-azjatyckie

Unikaj con-man!

Istnieje wiele dobrze wiedzieć, oszustw i minusy, które już od wielu lat, które wykorzystują narody pragną być działających dodatków. Najczęstszym obejmują zazwyczaj bardzo wysokie opłaty, kilka razy w ciągu $ 1000s, za zarejestrowanie się do agencji aktorskiej dodatkami. Opłaty te zazwyczaj uprawnia do kompozytów lub głowicy strzały, które są w najlepszym przypadku nieskuteczne, aw najgorszym mylące lub obietnicę cykl zajęć aktorskich, które w przypadku materializacji, nie mają żadnej realnej korzyści.

Uzyskaj dobrego agenta

Aby uniknąć pułapek wymienione powyżej, poszukaj ugruntowaną agencji. Nie będzie jednorazowa opłata rejestracyjna 20 $ lub 30 $ zapłacić za początkową administratora. Ale potem robią pieniądze, gdy robisz – to ich praca! Będą pracować, aby znaleźć przesłuchań dostosować swoje umiejętności i fizyczne type.If masz konkretne umiejętności lub atrybutu fizyczną może zarabiać więcej. Warto zwrócić uwagę, że jeśli masz agenta i dostać pracę samodzielnie, bez ich wkładu, nadal trzeba je zapłacić. Jeśli jesteś z agentem i nie dostać żadnych działa w ogóle można przenieść do innego, dając im 30 dni zawiadomienie o unieważnieniu umowy w formie pisemnej.

fotografia jaka szkola

Zachowuj się

Jako dodatkowy źle działających na planie zachowanie może znacznie wpłynąć na ile pracy masz.

Niektóre podstawowe zasady są dobre;

Dotrzeć wcześnie.

Jeśli jesteś nowy, oglądać i uczyć się od swoich bardziej doświadczonych kolegów.

– autor artykułu