fotografia jaka to branza

fotografia jaka to branza

Będziemy chcieli, aby wspomnieć żadnego specjalnego przeszkolenia Miałeś, takich jak wojskowych lub medycznych. Inne dobre przykłady specjalnych umiejętności to: walka mieczem, scena walki, jazda konna, taniec towarzyski, break dancing, żonglerka, jako kelnerka, bar-pielęgnacja, malarstwo, fotografia, poezja, gwiżdżąc, Michael Jackson, odtwórca, podwójne stykowo łokcie, można jechać ręczna skrzynia biegów, mogą poruszać uszami, może HOOLA-hoop na jedną godzinę prosto. W zasadzie wszystko, co nie każdy może to zrobić! To dobrze, aby być słodkie lub śmieszne w tej sekcji. Ale nie mów, że można zrobić coś, że nie można, bo prawdopodobnie będziesz dostać zawołał na nią!

15.DON’T leżą na CV. Chociaż można uciec z aukcji goofy projekt wideo, który robił ze swoimi przyjaciółmi w krótkim filmie, nie można powiedzieć, że miałeś mówienia rolę w głównym filmie, jeśli nie zrobił! Będziesz wyglądać bardzo głupio, jeśli złapany.

16.Keep swoje CV do jednej stronie. Można zrobić bardzo małe marże, jeśli potrzebujesz więcej miejsca, ale nigdy nie przekraczać jednej strony!

17.Trim swoje CV do wielkości 8×10 – nie odcinkowych się 8.5×11 „arkusz do 8×10” headshot z nadmiarem wolnego powieszenie. Wygląda niechlujne i nieprofesjonalne. Nie trzeba go wydrukować na papierze CV; zwykły biały papier komputerowy jest po prostu w porządku.

Jeśli zastosujemy się do tych wskazówek, można mieć pewność, że Twoje CV będzie miał ostrogi na piętach leczenie wszystkie informacje casting director potrzeby i że wyglądają profesjonalnie! Powodzenia!

http://www.mywiemyjak.pl
– autor artykułu