fotografia przyrodnicza

fotografia przyrodnicza

DOF – Photographic żargonu Poradnik

Tyle pisania i dyskusji na temat fotografii jest zaniepokojony z tym skrótem. Aby technika to skrót od „głębia ostrości” dla artysty jest to „głębia uczuć”.

„To wspaniałe zdjęcie jest pełna ekspresji, co czuje, co jest fotografowane w najgłębszym tego słowa znaczeniu, i jest tym samym, prawdziwy wyraz tego, co czuje się o życiu w całości.” ~ Ansel Adams

Głębia ostrości w zasadzie oznacza, że ??część obrazu, która jest ostra. Gdy zdjęcie jest podchodzić z tym kryterium na uwadze, całość obrazu jest ignorowany. Fotografia staje się wyciszyć albo przez fotografa, gdy to jest ich główną troską lub widz, który widzi tylko, co oczywiste. Jest podobny do próbując spojrzeć na malarstwa impresjonistycznego oczami super realistą.

Aby dokonać wielkich fotografii, fotograf musi być częścią fotografii. Muszą mieć swoje zdanie na temat, postawę wobec tego, co starają się uchwycić i muszą pozwalają na to, aby błyszczeć w swojej pracy. Jeśli fotograf nie jest częścią akcji, zdjęcie będzie jałowa, będzie to nie reportaż sztuki. Jest to dobre rozwiązanie dla wieczornych wiadomościach lub ilustrują historie z Twojego szynki i jaj. Ale kiedy wisiał na ścianie będzie angażować się, gdy zdarzenie jest zapomniany?

Gdy głębokość uczucie jest integralną częścią obrazu, staje się pole paplanina. Z każdym oglądania otwiera się trochę więcej. To przestaje być tapet i staje się ważnym członkiem rodziny, mądry względne, The Raconteurs, który zna najlepsze wartości przejść przez rozrywkę. Niemal przez osmozę będzie nadawać swoje tajemnice tych, z otwartym umysłem.

„Za każdym razem, gdy ktoś mówi mi, jak ostre są moje zdjęcia, przypuszczam, że nie jest to bardzo interesujące zdjęcie. Gdyby tak było, to oni mają więcej do powiedzenia.” ~ Autor nieznany

– autor artykułu