strona www szablon

strona www szablon Z tego powodu ważne jest, aby otwarty tylko dla podpisanych aktów, które pasują do stylu muzyki. Jeśli kochasz Pearl Jam w liceum, ale Twój zespół brzmi jak John Mayer, warto pomyśleć dwa razy przed podjęciem decyzji, że ich fani są automatycznie zamiar kopać swoje utwory.

strona www szablon

3.) dowiedzieć się wszystkich szczegółów przed podjęciem podpisanej ustawy Pokaż — Jest dość łatwo zarezerwować lokalny pokaz: od dwóch do pięciu aktów niepodpisany, 20-45 zestawów minute, wszystkich grup wiekowych do 21 i do góry, to $ 0 10 $ pokrywa, dźwięk sprawdzenie lub kontrola linii, może bezpłatny parking, ewentualnie niektóre darmowe napoje, czasem biegu grzbietu, czasem darmowe jedzenie, i módlcie się za przyzwoitego dźwięku człowieka. To wszystko jest dość dużo cięte i suszone, a jeśli zespół ma już od jakiegoś czasu, możesz potwierdzić koncertów we śnie. Podpisane akty podsufitce to zupełnie inna zwierząt i obiecując swoją publiczność na miejscu dwie godziny, z $ 40 za wstęp, gdzie zespół gra 15 minut zestaw z ekwipunku scrunched się na przód sceny, dzięki czemu przekładnia podsufitce może pozostają skonfigurować może nie być tak proste, jak myślisz. Twoi fani są przyzwyczajeni do you rock dom, w dół ulicy od swoich domach, w której grasz ranking kredytów gotówkowych długo się bisu, a dom kupuje każdemu strzał! Chyba, że ??umierasz, aby zobaczyć Pearl Jam, nie mogą być uruchomione wszystkie dodatkowej energii potrzeba, aby zobaczyć jak otworzyć się na słynnej ustawy.

strona www szablon

4.), można nie być podpisane, ale mogą działać jak jesteś — Jeśli decydują się na otwarcie gig się na podpisanym zespole i chcesz im zaimponować, ich załóg, powtórzeń i kierownictwo klubu, a następnie upewnij się, że działają jako profesjonalny jako headliner. Dostać się tam wcześnie, mieć swój bieg zorganizowany, upewnij się, że wszystko działa perfekcyjnie, ładowany z prędkością światła, mają swoją setlistę gotowe, bądź uprzejmy dla faceta dźwięku (Gal), zachować swój zestaw na czas, a ładunek off w prędkość światła.

– autor artykułu