fotografia dziecieca

fotografia dziecieca

Można mieć tylko dwie minuty pieszo na scenę, podać swoje imię i śpiewać swoją piosenkę. Jeśli masz pecha, Zapraszam na uzdrawianie praniczne będziesz mieć 16 barów. Jeśli jesteś naprawdę pecha, poprosi Cię o najlepszym jednym zdaniu. Jak radzić sobie z tym?

Pamiętaj, że celem tego przesłuchania nie jest dostać pracę!www.geomeritum.pl Nie ma nic realistyczne, że można zrobić, aby się wyróżniać od innych auditionees 1000 tego dnia. Twoim zadaniem jest, aby poprosił powrotem do pierwszego połączenia (pierwszy zaprosił połączeń, w przeciwieństwie do połączenia bydła). Dlatego naszym zadaniem jest do stawienia się profesjonalnym, spokojny i skupiony. to jest to!

fotografia dziecieca

Jeśli spojrzeć zawodowe (odpowiednio ubierać, należy wykonać w dobrym standardzie, doskonale współdziałają z panelem) zostanie zauważony. Jeśli wydaje się spokojna będziesz zdobywać punkty za – Rozmowy bydła są trudne sytuacje z dużą ilością „niewiadomych” – jakby nie wiem co razem jesteś rzeczywiście zamierza wykonywać, a także ogromna liczba ludzi oddychających dół szyi! Jeśli jesteś skupiony, będziesz w stanie zaśpiewać swój kawałek na miarę swoich możliwości i natychmiast zablokować w charakterze. Będąc koncentruje rzeczywiście „brzmi” dobrze na scenie teatralnej, więc centrala zauważyć bardzo szybko, jak dobrze robisz.

fotografia dziecieca

Kiedy jestem coachingu na przesłuchanie 16bar, kluczem jest praktyka WSZYSTKO. Spacer, Hello, zapowiedź kawałek, dając Pianista muzykę (lub podkład muzyczny), przy czym wsiada do ustawiania ostrości, 16 barów (wcześniej zdecydował, proszę!), A wyjście. Wszystko jest ważne, nawet sposób na interakcję z sekretarzem przesłuchań. Pomaga wybrać fragmenty utworów, które pokazują swoje najlepsze aktywa (i to nie zawsze najgłośniej lub najwyżej można śpiewać). Trener pomoże Ci przedstawić te wyciągi w najlepszy sposób, który pasuje do ciebie.

Zauważ, że nie powiedział, co powinieneś śpiewać! Ostatecznie, przy bydło zadzwonić na wybór utworu jest mniej ważne niż to, jak śpiewasz.

– autor artykułu