fotografia ekstremalna

fotografia ekstremalna

Planowana rynek dla tej gitary miał profesjonalny muzyk studyjny. W konsekwencji, cechy konstrukcyjne Studia były dla optymalnego wyjścia dźwięku. Ta gitara przechowywane tylko te elementy, które dodane do tonu i grywalności, wraz z rzeźbionego klonu górze i na standardowym sprzęcie mechanicznym i elektronicznym. Niemniej jednak, projekt Studio pominąć wiele dekoracje Stock Gibson, które nie wpływają na jakość dźwięku, w tym wiązanie na ciele i szyi.dania take away Godnym uwagi Zwolnienie to jest Studio Custom gitara w połowie 1980 roku, która wprowadza ciało i szyi wiązanie, choć dot inkrustacji podstrunnic zamiast bardziej ozdobną trapezów.

fotografia ekstremalna

Gibson Les Paul Gitara Robot: Gibson Les Paul Gitara Robot został wydany w grudniu 2007 roku Gitara posiada komputer wbudowany w korpus gitary z pokrętłem sterującym obok pokrętła głośności, które można wyciągnąć, okazało lub prasowany wydawać różne polecenia do gitary. Jednym z bardziej pamiętnych cech jest zdolność do strojenia gitary do standardowego strojenia prostu wyciągając na pokrętle sterującym i bicie na gitarze, natomiast kołki stroikowe zadziwiająco dostosować się do standardowego strojenia. Innym zastosowaniem pokrętłem sterującym jest, aby móc dostroić gitarę alternatywnych strojów, takich jak drop D, naciskając na pokrętło sterowania, aby dopasować ustawienia. Les Paul Gitara Robot ma nowy zwyczaj silverburst niebieskie wykończenie. Chociaż gitara była reklamowana w amerykańskiej jako świat pierwszych, podobnych systemów, niektóre zewnętrzne, są stosowane od dziesięcioleci.

fotografia ekstremalna

Gibson Les Paul Ciemny Ogień Guitars: Niedawno w dniu 15 grudnia 2008 Gibson nagłośnione nową interaktywną gitarę komputerowego, który produkuje więcej dźwięków i to nazywa się Dark przeciwpożarowe. Gitara posiada komputer wbudowany w korpus i kontrolowany przez Master Control Knob, czy również o nazwie MCK.MCK daje gitarzystów umiejętności automatycznie i natychmiast zmienić przetworniki i cewek, dostrojenie każdego tonu i strojów, nawet wtedy, gdy utwór jest odtwarzany. Podobnie jak w przypadku Robot Guitar, Ciemny Ogień Guitar Oferuje możliwość dostroić gitarę, mimo, wzmocnione przez Robot Guitar, gracz może dostosować go do 500 razy na jednym ładowaniu baterii, pozwalając kołki stroikowe dostosować się do różnych stylów tuningu. Korzystanie z tonu Gibson mówi Chameleon Technologia ta gitara będzie produkować wszelkie wyobrażalne dźwięk gitary. Oprócz udoskonalonych i zaawansowanych funkcji dostrajania, gitara ma 3 różne typy przetworników, które zawiera: Burstbucker (humbucker), A P-90 jednoskrętki i most zamontowany piezoelektryczny Akustyczne – z których wszystkie dodać do mieszanki organicznych oryginalnych dźwięków.

– autor artykułu