fotografia fashion

fotografia fashion

Support – Czy gra przed Rock Star Make You One

Jest to marzenie niejednego muzyka, aby otworzyć się na obu: ich ulubionego zespołu lub ulubionego zespołu z ich dzieciństwa. Dla wielu, ostateczny w prawdziwym statusie gwiazdy rocka jest dzielić scenę z muzyków, którzy dokonali chcesz odtwarzać muzykę na pierwszym miejscu …, aby zobaczyć to nazwę w światłach (lub wydrukowane na ulotce, w zależności od przypadku może być ) z chłopakami (lub dziewczęta), których muzyki słucha się prawie tak samo jak (jeśli nie więcej niż) własnych.

Ale jest to naprawdę dobry pomysł, jako unsigned artysty, by otworzyć się na akcie już znany ogółowi społeczeństwa? Dostaniesz nigdzie w pobliżu ujęcia otwierające się na Pearl Jam w dużej sali, że można w lokalnym klubie bawi się z innymi niepodpisanych zespołów? Będziesz fani kopać swoją muzykę tak mocno jak kiedyś albo zapominają o tobie w szał mieć Eddie Vedder podpisać plecami?

fotografia fashion

Jest to miecz obosieczny, że wielu artystów zapomnij przemyśleć dokładnie przed pośpiechu błyszczących oczach do podniecenia bycia support: (wpisać nazwę Znani Rock Star tutaj). W wielu przypadkach, klubów i promotorów nadal spodziewać się tłum, aby włączyć się i pić się na wystawach, choć headliner przyciągnie tłumy własnych. Wiele z tych koncertów są godziny oraz z dala od swojej okolicy, a bilety można w górę o 100 $. Czy to coś można spodziewać znajomych będzie się do?

A potem jest kwestia prasie. Czy odważy zadać recenzentem wyjdzie i pokrycie show i oczekiwać, że duża część artykułu nie będzie o tym, jak „Pearl Jam skały!” Zdobywasz lokalne odgrywają radiowej tylko do DJ ogłosić show i zabawy, „Alive”. Czasem otwierając się na podstawie podpisanego aktu może niepodpisany artystka czuje się jeszcze bardziej niż zwykle niewidoczne.

Poniżej kilka wskazówek, które mogą pomóc zważyć plusy i minusy chwytając miejsce jako support dla znanego zespołu:

– autor artykułu