fotografia fashion

fotografia fashion

Support – Czy gra przed Rock Star Make You One

Jest to marzenie niejednego muzyka, aby otworzyć się na obu: ich ulubionego zespołu lub ulubionego zespołu z ich dzieciństwa. Dla wielu, ostateczny w prawdziwym statusie gwiazdy rocka jest dzielić scenę z muzyków, którzy dokonali chcesz odtwarzać muzykę na pierwszym miejscu …, aby zobaczyć to nazwę w światłach (lub wydrukowane na ulotce, w zależności od przypadku może być ) z chłopakami (lub dziewczęta), których muzyki słucha się prawie tak samo jak (jeśli nie więcej niż) własnych.http://www.tychy-pozycjonowanie.pl

Ale jest to naprawdę dobry pomysł, jako unsigned artysty, by otworzyć się na akcie już znany ogółowi społeczeństwa? Dostaniesz nigdzie w pobliżu ujęcia otwierające się na Pearl Jam w dużej sali, że można w lokalnym klubie bawi się z innymi niepodpisanych zespołów? Będziesz fani kopać swoją muzykę tak mocno jak kiedyś albo zapominają o tobie w szał mieć Eddie Vedder podpisać plecami?

fotografia fashion

Jest to miecz obosieczny, że wielu artystów zapomnij przemyśleć dokładnie przed pośpiechu błyszczących oczach do podniecenia bycia support: (wpisać nazwę Znani Rock Star tutaj). W wielu przypadkach, klubów i promotorów nadal spodziewać się tłum, aby włączyć się i pić się na wystawach, choć headliner przyciągnie tłumy własnych. Wiele z tych koncertów są godziny oraz z dala od swojej okolicy, a bilety można w górę o 100 $. Czy to coś można spodziewać znajomych będzie się do?

A potem jest kwestia prasie. Czy odważy zadać recenzentem wyjdzie i pokrycie show i oczekiwać, że duża część artykułu nie będzie o tym, jak „Pearl Jam skały!” Zdobywasz lokalne odgrywają radiowej tylko do DJ ogłosić show i zabawy, „Alive”. Czasem otwierając się na podstawie podpisanego aktu może niepodpisany artystka czuje się jeszcze bardziej niż zwykle niewidoczne.

Poniżej kilka wskazówek, które mogą pomóc zważyć plusy i minusy chwytając miejsce jako support dla znanego zespołu:

http://bialystok-pozycjonowanie.pl
– autor artykułu