fotografia jaka lustrzanka

fotografia jaka lustrzanka

Aktorzy! 17 sposobów na Rock Your CV!

1.Wybierz czcionkę, która jest prosta i łatwa do odczytania.

2.At góry, umieścić swoje nazwisko, status Union (SAG, AFTRA, AEA, itd.), Stronę internetową, dane kontaktowe i http://harmoniasmakow.pl/pasta-wasabi / lub informacji agencji.

3.Jeżeli jesteś spoza unii, nie pisz „spoza Unii.” Nie chcesz się reklamować ten fakt! Tylko nie wspomina nic na temat statusu związku.

listy 4.Many aktorzy ich wzrost, waga, oko kolor włosów, a przedział wiekowy. To naprawdę nie jest konieczne, ponieważ mogą zobaczyć swój koloryt i budować od fotografii. I nigdy nie wspominają swój wiek – wiele osób może grać starsza lub młodsza, ale jeśli kierownik obsady widzi, że twój prawdziwy wiek (lub zakres) jest niewłaściwe dla tej części, nie będą one nazywają cię!

5.Organize swoje CV w następujących sekcjach: Film / TV, Teatr, Reklama, szkolenia i umiejętności specjalne. Ustaw tytuł sekcji od siebie w jakiś sposób: pogrubiony, czapki, lub podkreślenie. (Niektórzy ludzie dzielą ich Film / TV Credits się więcej. Film – Opis, Film – spodenki, Telewizor w Nowym Jorku, to często mają kilka sekcji dla teatru: Broadway, off Broadway, regionalnym).

6. Do film / TV i sekcjach Teatralnych, trzeba mieć 3 kolumny: Tytuł Pokazują, Rola i Production Company / Theatre.

7.For film / TV, nie należy podać nazwę roli (na przykład „Audra”). O ile dyrektor odlewania widział każdy film, on nie będzie wiedział, gdybyś był ołów czy tylko miał jedną linię. Zamiast listy typ roli: ołów, Co-Star, podporowe, co do zasady, wybrane. Jeśli masz choć jeden wiersz mówiący, że jest to zasada. Jeśli nie masz linie, ale robią więcej niż standardowej pracy w tle, to opisywany.

Lista 8.Don’t prace standardowe tło, chyba że masz skąpy CV. Jeśli potrzebujesz, aby ucieleśnić swoje CV, a następnie zamiast typ roli (w tle), można wymienić postać: High School Student, Reporter, restauracja, Opera Patron uczestnika itd Casting dyrektorów przyjmie się, że jest to praca w tle , ale będzie przynajmniej pokazują, że byłaś na planie.

– autor artykułu