fotografia slubna

fotografia slubna

Techniki fotograficzne do Try- Scanner Fotografia

Fotografia Scanner. Brzmi dokładnie jak jego nazwa. Fotografowanie ze skanerem. Fotograf Ellen Hoverkamp podjęła fotografii skanera do ostatecznego poziomu z jej pięknym wiktoriańskim inspirowane kompozycjami kwiatowymi. Byłem zaintrygowany, gdy po raz pierwszy usłyszałem o pracy Ellen i postanowił chciałem spróbować fotografię skanera dla siebie.

Aby rozpocząć Fotografia skanera, trzeba mieć skanera: płaski skaner. Skaner będzie działać jako żaluzji i obiektywu. Marka, rozmiar, dane techniczne, cechy, nie ma znaczenia. Zdarza mi się mieć Epson Stylus NX415. To wszystko w jednym egzemplarzu, skanowania, drukowania i typu maszyny dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-240×220/. Używam go głównie jako drukarki i za rzadko okazjonalnego skanowania.

Trzeba również „korpus aparatu”. Pole buta działa świetnie w tej sprawie. Okno będzie siedzieć na szczycie swojego przedmiotu i zachować światła na zewnątrz. Korzystna jest pole, które jest czarne lub ciemne, w środku. Zdarzyło mi się mieć pole plików tektury, która była czarna od wewnątrz i pudełko po butach, który był czerwony od wewnątrz. Myślałem, że chciałbym spróbować obu. Jeśli pole jest biały lub jasny w środku, można wyrównać swoje pudełko z ciemnego papieru budowy lub pomalować wnętrze pudełka.

Teraz musimy przedmiotu. To nie może być większa niż wielkość skanera. Może być tak wysoki jak skrzynce tylko. Umieść przedmiot na skanerze, umieść pole nad obiekt i naciśnij przycisk Skanuj. Altówka! Ty po prostu podjąć swoją pierwszą stock skanera fotografię.

Byłem pod wrażeniem trójwymiarowy wygląd fotografii skanera utworzony. Nie byłem pod takim wrażeniem mojej kompozycji. Kompozycja w fotografii skanera jest jeszcze bardziej precyzyjny i kontrolowany niż w aparat fotograficzny. Moja pierwsza próba była zbyt ciemno i nie można było zobaczyć wszystkie kwiaty.

– autor artykułu