jaka moze byc fotografia

jaka moze byc fotografia

Audition Songs Dla Teatru Muzycznego i jak je wybrać

Jeśli się na tym artykule, jesteś prawdopodobnie spodziewa długą listę absolutnie najlepszy teatru muzycznego przesłuchań piosenek. Mam rację? Dobrze, przepraszam cię rozczarować, ale nie uczynił tego wykazu. W rzeczywistości, można się do muru, aby znaleźć taką listę w dowolnym miejscu w sieci.usuwanie odcisków

Czemu? Ponieważ przesłuchanie piosenki są tak wyjątkowe i różnorodne, jak aktorzy, którzy je śpiewać. A co jest w modzie dzisiaj jutro będzie passe. I więcej nie może powiedzieć, jakie piosenki do śpiewania, niż ci, którzy powinni ożenisz, albo gdzie na świecie do życia.

Mając na uwadze powyższe, jakie piosenki są dla Ciebie? I w jaki sposób można je znaleźć?

jaka moze byc fotografia

Oto cztery sposoby, aby znaleźć odpowiedni przesłuchanie piosenki dla Ciebie:

1. Zapytaj znajomych.

W rzeczywistości, mój śpiewnik jest wypełniony arkusz muzyki spadła do kolanach przez przyjaciół w branży. Twoi przyjaciele i współpracownicy są na pierwszym miejscu należy szukać. Czemu? Ponieważ aktorzy (i ludzie w ogóle) są subiektywne stworzeń. Nie widzimy siebie jako świat widzi nas. Znajomi wiedzą najlepiej jak to pasuje do tej działalności. Może usłyszeli tę jedną balladę na otwartym mic nocy i od razu pomyślałem o tobie. To tak jakby mieć swój własny zespół konsultantów słuchowych!

jaka moze byc fotografia

2. Wybierz wzór do naśladowania.

Która gwiazda Broadwayu podziwiasz? Którego postać buty chcielibyśmy wypełnić? Wielu aktorów teatru muzycznego będzie nagrywać albumy studyjne, wypełnionych mało znanych perełek muzycznych. Odwiedź sklep iTunes, gdzie można wysłuchać 30-sekundowych fragmentów za darmo. Jeśli podoba Ci się to, co słyszysz, można pobrać całą sprawę. Lub po prostu napisać tytuł iść i znaleźć nuty.

3 . Idź zobacz musicale.

Nawet tutaj, w Nowym Jorku, można zobaczyć teatr na tanie.

– autor artykułu