reklama w prasie

reklama w prasie

Wildlife Photography – nieszablonowego myślenia

Z coraz lepszych technologii automatycznego ustawiania ostrości i niesamowite teleobiektywów, Bliskie zdjęcia dzikich zwierząt szybko stają się bez liku. Nadszedł czas, aby myśleć poza pole.

Bliskie ujęcia przyrody powie, jak wyglądają, ale to wszystko, co ci powiedzieć. Myślę, że jest trochę nudny.http://trenego.pl/ Chcę obraz, który ma zamiar opowiedzieć o zwierzęciu. Chcę pokazać, jak żyją w swoim środowisku. W tym siedlisko zwierzęcia na zdjęciu jest doskonałym sposobem, aby to zrobić.

Nie było dużo indyka wpadające przez mojej okolicy ostatnio, więc chciałem, aby skorzystać z tego. Zamiast próbować uzyskać bliska strzał z jednego z indyków Tom, Zachciało mi powiedzieć raczej opowieść o Turcji w ogóle. I wycofał się mój obiektyw zoom i zaczął robić zdjęcia z nimi w grupie.

Jeden z moich pierwszych zdjęć odzwierciedla fakt, że nie ma jednego samca, który będzie dominujący samiec w grupie. On będzie normalnie „wiodący” grupy jako oni szukają pożywienia. Grupa indyków nazywany „krokwi”. Było oczywiste, które mężczyzna był dominujący w tej grupie jak był większy dorosłych mężczyzn i miał najdłuższy „brodę”. Broda jest grupa piór, które zwisają z piersi indyków męskich. Mój pierwszy obraz był jednym z niego prowadząc krokiew do grupy dębów.

Moim celem drugiego strzału było pokazanie, w jaki sposób między akt ze sobą. Gdy dorośli mężczyźni mają tendencję być razem z przodu krokwi. Młodsze indyków są nazywane „Jakes”. Oni wydają się trzymać razem tuż za tomy. Są jak nastolatków grupy. Mają tendencję do biegać i wpadają w kłopoty. W dorośli mężczyźni są tymi, które utrzymują je w kolejce. Można je zobaczyć fluffing się, rozkładając skrzydła i działa na Jakes, dając im do zrozumienia, że ??są odpowiedzialni. W mężczyźni dorosłych będzie również utrzymanie tych młodszych Jakes się zbyt przyjazne z samicami.

– autor artykułu